Popis stránky - změňte v administraci

Popis stránky - změňte v administraci

Vítejte :)

Dobrý den. Právě jsme pro Vás, případné zájemce, založili webové stránky ,pro podrobné informace prodeje( užívacích práv) našeho bytu . Dovolujeme si Vám nabídnout byt 2+1(57m2) půdní nástavbu postavenou v roce 1999 v Bludově. K bytu náleží zahrada 2OO m2.Bydlení je vhodné pro ty,co mají rádi klid venkova a při tom jsou za pár minut ve městě. Vhodný pro zahrádkáře,milovníky pejsků,pro ty co chtějí mít zahrádku u domu a nechtějí se zároveň starat o rodinný dům a v klidu si dát kafe na zahrádce.Za zahrádkou je ihned pole,vhodné pro běžkaře,na procházky apod.

Poloha bytu se nachází v lázeňském okolí,do lázní asi 10 min.Rekreační středisko Vlčí důl asi 15 minut.Je zde veškerá občanská vybavenost,škola,školka,pošta,domov důchodců,nejbližší obchod Jednota asi 5 min od bytu. Autobusová zastávka 5 min od bytu , spoje pravidelně po celý den . Vlak asi 12 minut po silnici.

Byt je v dobrém stavu,dřevěná okna Harald,velká koupelna,wc zvlášť. Dlažba, lino,vestavěné skříně na míru.Vlastní plynový kotel,velmi nízké náklady na topení!!!. Sušárka,kolárna,sklep.Na zahrádce vlastní sušák,velký kotec pro psa,nové pískoviště,houpačka,starší pergola. Možnost celou zahradu oplotit.Z kuchyně a koupelny pohled do zahrádky,z ložnice a obýváku na silnici a rodinné domky s okolí. Po 7 letech možnost koupě bytu do OV- vše ve smlouvě a právně ošetřeno.Předplacený nájem na 4 roky a 4 měsíce již v ceně bytu! ( Nájem je předplacený do roku 2014,čáska činí 80 0400).

 

Cena bytu 1 150 000 a je k jednání...prosím volejte jen vážní zájemci,byt nutno vidět osobně. Realitní kanceláře prosím nevolejte.

 

Kontakt: 773984503 Valková Kamila


Přidat komentář:

kontrolní kód